در حال انتقال به بانک ... processing...
در حال ثبت سفارش ... processing...

ملزومات خانه و آشپزخانه

فروشگاه و سوپر مارکت آنلاین میمذی ، قیمت ، کیفیت ، بازگشت و سلامت کالا

ملزومات خانه و آشپزخانه

مایع ظرفشویی مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

مایع ظرفشویی مناسب را چگونه انتخاب کنیم؟

انتخاب مایع ظرفشویی می تواند با توجه به تبلیغاتی که در رسانه‌ها می شود انجام گیرد. اما واقعیت این است که باید عوامل زیادی را در انتخاب مایع ظرفشویی مناسب در نظر بگیرید. اغلب شما در جستجوی بهترین نوع مایع ظرفشویی هستید، مایعی که دارای غلظت زیاد باشد و قابلیت این را داشته باشد که چربی های انباشه شده بر روی ظروف را به آسانی پاک نماید.

قالب های شیرینی پزی و قنادی را بیشتر بشناسید

قالب های شیرینی پزی و قنادی را بیشتر بشناسید

برای موفقیت در شیرینی پزی و آشپزی فقط داشتن دستورهای خوب و دقیق کافی نیست؛ چون که عوامل بسیاری در روند شیرینی پزی تاثیر گذارن و یکی از مهم ترین اون‌ها انتخاب ابزار صحیحه.برای خرید قالب مورد نیاز خود، اول باید بدونید اون رو برای چه کاری میخواید. قالب‌ها در جنس‌ها ، شکل‌ها، مدل‌ها و اندازه‌های مختلف موجود هستن. در این مطلب انواع قالب ها رو همراه با کاربردهاشون معرفی می‌کنیم.

ظروف یکبار مصرف زیست تجزیه پذیر

ظروف یکبار مصرف زیست تجزیه پذیر

استفاده از پلاستیک تاثیرات کوتاه‌ مدت مثل سرطان و بلند مدت مثل تغییرات ژنی نسل انسان را به دنبال دارد. اما در مقابل، استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی نه تنها ضرری برای انسان و محیط زیست ندارد بلکه دارای فواید زیادی به همراه دارد. کار روی پلیمرهای گیاهی و ظروف یکبار مصرف گیاهی در جهان از سال ۱۹۷۰ و در زمان بحران نفت شروع شد.

ویژگی های یک تلوزیون خوب برای خرید

ویژگی های یک تلوزیون خوب برای خرید

عملکرد فنی یک سیستم تلویزیونی با کیفیت تصاویر تولید شده سنجیده می شود و یک تصویر هنگامی با کیفیت بالا ارزیابی می شود که بازسازی نزدیک به کامل یک صحنه واقعی باشد.

15 ویژگی مهم یک ساندویچ ساز قبل از خرید

15 ویژگی مهم یک ساندویچ ساز قبل از خرید

دستگاه ساندویچ ساز وسیله ای غیر ضروری اما کاربردی برای هر آشپزخانه ای می باشد. این دستگاه برای افرادی که دچار کمبود وقت هستند بسیار مناسب بوده و می تواند در زمان کوتاه و با مواد غذایی ناچیز، یک غذای لذیذ را در اختیار شما قرار دهد

انتخاب بهترین آباژور برای دکوراسیون منزل

انتخاب بهترین آباژور برای دکوراسیون منزل

آباژورها درمدل‌های مختلفی ساخته می‌شوند و تنوع بسیار زیادی در شکل کلاهک آنها وجود دارد. آباژور یک واژه فرانسوی به معنی نوعی پوشش برای چراغ است که نور را به پایین هدایت می کند

آبمیوه گیری را بهتر بشناسیم

آبمیوه گیری را بهتر بشناسیم

لین دستگاه آبمیوه گیری در اواسط سال ۱۹۵۰ اختراع شد. که این دستگاه بسیار سریع و داغ بود و همین حرارت بالا سبب از بین رفتن پروتئین و آنزیم های میوه و سبزیجات می شد. اما امروزه شرکتها مدلهای مختلف و پیشرفته ای از دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی و خانگی را تولید می کنند .یک آبمیوه گیری مناسب در شرایط عادی باید بیش از ۵۰ درصد وزن میوه ها به شما آبمیوه دهد.

هر آنچه در رابطه با دستمال‌کاغذی نمی‌دانستید

هر آنچه در رابطه با دستمال‌کاغذی نمی‌دانستید

قبل از اختراع دستمال‌کاغذی این دستمال های پارچه‌ای بودند که وظیفه تمیز کردن دست و صورت و غیره را داشتند! یک دستمال پارچه‌ای ممکن بود از صبح تا شب درون جیب یا کیف یک شخص باشد و در انواع کارها استفاده شود... دستمال‌های پارچه‌ای با توجه به نوع سوزن‌دوزی که روی آن انجام میشد، طبقه‌ی اجتماعی مردم آن زمان را نشان میداد و اشرافان را از مردم عادی جدا میساخت.

همزن برقی و دستی

همزن برقی و دستی

در ۱۹۰۸ مهندس هربرت جانسون دید که یک نانوا خمیر نان را با قاشق فلزی بزرگی هم می زند. خیلی زود با همکارش که مهندس مکانیک بود شروع به بازی با وسایلی کردند و تا ۱۹۱۵ همزن کاسه دار ۸۰ لیتری او تبدیل به وسیله ای استاندارد شده بود که البته بیشتر به درد نانوایی های بزرگ و ارتش می خورد. در ۱۹۱۹ شرکت هوبارت که در آن زمان به کیچن اید تغییر نام داده بود همزنی کوچک تر مخصوص خانه ها به بازار عرضه کرد.

طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت