در حال انتقال به بانک ... processing...

لوازم بهداشتی

فروشگاه و سوپر مارکت آنلاین میمذی ، قیمت ، کیفیت ، بازگشت و سلامت کالا

لوازم بهداشتی

فواید دهان شویه برای بهداشت دهان و دندان

فواید دهان شویه برای بهداشت دهان و دندان

بهداشت دهان و دندان نقش مهمی در زندگی آدم‌ها ایفا می‌کند. شستشوی دهان باید قبل از مسواک و استفاده از نخ دندان انجام شود. این کار برای پیشگیری از هرگونه تجمع باکتری‌ها و جرم‌ها روی دندان، و کمک به مسواک زدن و نخ دندان ضروری است.

بهترین خوشبوکننده های هوا

بهترین خوشبوکننده های هوا

انسانها بیشتر وقت خود را در فضاهای بسته مانند خانه، مدرسه، دانشگاه، محل کار و ... می گذرانند. بنابراین اگر بوی فضا نامطبوع باشد می تواند موجب آزار و اذیت آنها در طول روز شود.

لزوم استفاده از ماسک سوپاپ دار

لزوم استفاده از ماسک سوپاپ دار

آلودگی هوا یکی از مشکلات اساسی شهرهای بزرگ است که در نتیجه صنعت و سوخت خودروها به وجود آمده است. این اتفاق به وسیله عدم کنترل تخلیه آلودگی کارخانجات، ترافیک های سنگین شهری، خودروهای فرسوده و تک سرنشین ایجاد می گردد.

معرفی محصولات کامان

معرفی محصولات کامان

یکی از برندهای معروف لوازم آرایشی و بهداشتی پوست در ایران، برند کامان است. این برند سوئیسی بوده و در آزمایشگاه های مجهز این کشور طراحی شده است. محصولات کامان بالاترین استاندارد کیفیت در سوئیس را داشته و در ایران نیز با مجوز رسمی وزارت بهداشت تحت نظارت برند اصلی تولید می شود.

ویژگی های محلول ضد عفونی کننده خوب

ویژگی های محلول ضد عفونی کننده خوب

رعایت بهداشت فردی همواره یکی از راه های اصلی برای جلوگیری از هر گونه ویروس است. ویروس ها به راحتی با محیط سازگار شده و با تماس انسان با محیط به بدن انسان منتقل می شوند بنابراین باید در محیط نیز از بین بروند.

عطرها و ادکلن های پاییزی زنانه

عطرها و ادکلن های پاییزی زنانه

در فصل پاییز که برای پوشش از کاپشن، بارانی، ژاکت و اور کت استفاده می کنیم، استایلی زیباتر و شیک تر از روزهای تابستان داریم. بسیاری از ما در این فصل، به نحوه ی پوشش خود حساس تر هستیم و با استایل گرم و جذاب خود، نیاز به عطر مناسب پاییزی داریم.

نحوه استفاده از کاندوم تاخیری

نحوه استفاده از کاندوم تاخیری

اساس کارکرد کاندوم های تاخیری، بی حس شدن آلت بوده که ناشی از مواد بی حس کننده همچون لیدوکایین می باشد. بعد از استفاده از کاندوم برای مدت زمانی حدود ۳ تا ۵ دقیقه سر آلت و ناحیه حشفه بی حس شده و فرد تحریک کمتری را احساس می کند. به تدریج در حین عمل جنسی هنگامی که اثر بی حسی موضعی ایجاد شده کم می شود فرد تحریکات را بهتر و بیشتر حس کرده و در نهایت به دنبال از بین رفتن بی حسی، تحریک را کامل حس کرده و به انزال می رسد.

انواع ماسک تنفسی را بهتر بشناسیم

انواع ماسک تنفسی را بهتر بشناسیم

ماسک‌های پزشکی و یا جراحی برای پوشاندن دهان و بینی در نظر گرفته شده‌اند. آنها از موادی تهیه شده‌اند که می‌توانند ذرات بزرگ، ترشحات و … را مسدود کنند. محققان بر این باورند که استفاده از ماسک n ۹۵ برای پیشگیری از سرایت عفونت کرونا بسیار موثر می باشد.

طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت