در حال انتقال به بانک ... processing...

دانستنی های جذاب

فروشگاه و سوپر مارکت آنلاین میمذی ، قیمت ، کیفیت ، بازگشت و سلامت کالا

فرا زمینی ها

05 شهریور 1398 | 13:40 مجله و مقالات میمذی
فرا زمینی ها

 

این مسئله که آیا زندگی و حیات در جای دیگری از جهان وجود دارد و اینکه آیا ممکن است تمدن ماورای زمینی وجود داشته باشد یا نه، موضوع مهمی برای دانشمندان و مردم عادی می باشد.با توجه به این که هیچ موجود زنده‌ای در خارج از سیاره زمین و در سیارات دیگر کشف نشده‌است، علوم طبیعی جدید به قدری پیشرفت کرده‌اند که اکنون می‌توان این مسئله را بر مبنای علمی استواری بنیان نهاد. پژوهش‌هایی در این مورد به وسیله دانشمندانی که در بسیاری از زمینه‌ها فعالیت دارند، در دست اجرا می باشد. 

 

دلایل وجود حیات فرازمینی ها

 

شهاب سنگ آلن هیلز   ALH 84001

 

در سال 1996 دانشمندان پی بردند که  نوعی فسیل میکروبی در شهاب سنگی که از مریخ به زمین آمده، وجود دارد. آنها روی شهاب سنگ آلن هیلز تحقیق کردند و به این نتیجه رسیدند که ممکن است این آثار روی شهاب سنگ توسط فرآیندهای غیر زنده به وجود آمده باشد.

 

 

شهاب سنگ آلن هیز

 

 

 

تکنولوژی های فوق پیشرفته در عصر باستان

 

خطوطی که در تصویر زیر می بینید، خطوط هیروگلیف هستند که مصریان باستان چندین هزار سال قبل آن را اختراع کردند، این خطوط  تصاویری شبیه به هلیکوپتر، زیر دریایی، قایق و هواپیمای جت هستند. این نشانه ها باعث شده تا بسیاری بر این عقیده باشند که در سالیان گذشته، موجودات فرا زمینی به مصر پا گذاشته و تکنولوژی های بسیار پیشرفته ای را در آنجا بر جای گذاشته اند. جالب نیست؟ شاید همین فناوری هایی که امروزه با آنها رو به رو هستیم، دستاورد موجوداتی فرازمینی بوده باشد.

یا اینکه بیگانگان در دوران باستان از سیاره ی ما دیدن کرده بودند و این نقشه ها پیشکش مهمانان نازکا به ساکنان بوده و یا آنکه این خطوط نوعی ابزار مسیریاب یا نقطه‌ی فرودی برای بشقاب پرنده ها بوده اند.

 

فرا زمینی های عصر باستان

 

 

 

آدم ربایی های مشکوک

 

در سال 1961 یک زوج آمریکایی به نام های بتی و بارنی هیل برا این عقیده بودند که هنگام رانندگی در جاده بتی نوری خیره کننده در آسمان می بیند و با هم آن را دنبال می کنند تا اینکه بشقاب پرنده توقف کرده و در چشم به هم زدنی آنها را می رباید. آنها وقتی بیدار می شوند خود را در فاصله زیاد از محل حادثه می بینند و با ترس به خانه بر می گردند. آنها معتقد بودند که دلیل  این حادثه موجودات فرا زمینی بوده است

 

پروژه ی سرپو

 

در سال ۱۹۸۳ پریچارد دوتی، از نیروی هوایی آمریکا، ، با یک روزنامه نگار تماس می گیرد و در مورد یک موضوع فوق سری، برنامه‌ی اعزام دوازده مقام ارتش آمریکا به سیاره ای به نام سرپو در صورت فلکی تورزتا صحبت می کند. در نسخه ای دیگر از این داستان، تمام افراد اعزام شده به دلیل پرتوهای قدرتمند دو خورشید موجود در ان سیاره کشته می شوند.

 

 

 

سرپو

 

 

 

بررسی های 12 دانشمند بزرگ

 

در اوایل سال 1988 طبق اسناد دولتی منتشر شده گروهی از دانشمندان و مقامات دولتی آمریکا به دستور رئیس جمهور وقت با هدف ارزیابی بشقاب پرنده ها و آدم فضایی ها و همچنین مخفی نگه داشتن آن ها از اذهان عمومیف نشستی ترتیب دادند.

 

 

 

 

 

نظریه تاجر آمریکایی به نام  پاول بنویتز و دانشمندی به نام باب لازار

 

در سال 1980 پاول بنویتز باور داشت که قادر به دریافت ارتباطات الکترونیکی بشقاب پرنده ها در مناطقی نزیدیک به الباکورکی نیو مکزیکو بوده است. او بر این عقیده بود که اخته شدن دسته جمعی گاوها در نیومکزیکوی آمریکا کار بیگانگان بوده است وشبکه ی گسترده ای از پایگاه های بشقاب پرنده ها در تلاش برای به سلطه درآوردن انسان ها هستند.

در سال 1989 دانشمندی به نام باب لازار به روش مهندسی معکوس بشقاب پرنده طراحی کرد و محل این کار را جایی به نام اس ۴ در جنوب منطقه ی ۵۱ عنوان کرد. او همچنین اذعان داشت، اسنادی مبنی بر آگاهی دولت از نقش فرازمینی ها در روابط بشری طی سالیان گذشته، کشف کرده است.

 

 

 

 

مشاهدات کشاورز سوئدی با نام بیلی مِیِر

 

این کشاورز بر این عقیده بود که فرازمینی هایی از خوشه های پروین در ارتباط می باشد. وی برای اثبات مدعایش عکس های زیادی از بشقاب پرنده ها بر فراز ییلاقات سوئیس و همچنین اشیای آسمانی و غیر زمینی  دیگری نیز ارائه کرد.

 

 

فرا زمینی خوشه پروین

 

 

 

 تصاویر و فیلم های گرفته شده توسط ناسا

 

مردم بر این عقیده هستند که وقتی نوری مرموز در افق دیده می شود، گردانندگان سیاست فضایی آمریکا، فیلم‌های دریافت شده توسط پایگاه فضایی بین‌المللی را سر به نیست می کنند. فیلم‌های دریافتی از این پایگاه به محض اینکه شئی غیر منتظره در فاصله‌ی دور مشاهده می شود، قطع می شوند. و خود این امر ادعایی بر وجود موجودات فرازمینی ها می باشد

 

 

تصاویر فرازمینی ناسا

 

 


طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت