در حال انتقال به بانک ... processing...
در حال ثبت سفارش ... processing...

سلامت و زیبایی

فروشگاه و سوپر مارکت آنلاین میمذی ، قیمت ، کیفیت ، بازگشت و سلامت کالا

بهترین کرم های سفت کننده صورت

06 بهمن 1399 | 12:25 مجله و مقالات میمذی
بهترین کرم های سفت کننده صورت

در این مقاله می خوانید

 

بهترین کرم سفت کننده صورت

کرم سفت کننده پوست چیست

کارایی کرم سفت کننده

چه کسانی نیاز به کرم سفت کننده دارند؟

عناصر کرم سفت کننده پوست چیست؟

کرم سفت کننده پوست صورت چگونه کار می کنند؟

چه عواملی باعث افتادگی پوست و شل شدن آن می شود؟

ده ماده برای سفت شدن پوست صورت:

نحوه استفاده از کرم سفت کننده و لیفتینگ پوست

معرفی بهترین مدل های کرم سفت کننده و لیفتینگ پوست

 

 

کرم سفت کننده پوست چیست؟

بعضی از این کرم ها ادعا می کنند که می توانند پوست صورت را لیفت کنند .کدام کرم سفت کننده پوست صورت بهتر عمل می کنند؟ نحوه صحیح استفاده از این کرم ها چطور است؟

کرم سفت کننده پوست

این کرم ها در دسته محصولات ضد پیری هستند که برای مراقبت از پوست استفاده میشنوند. کرم های سفت کننده هم به نوعی کرم مرطوب کننده و همچنین دارای ضد آفتاب اند و از پوست در مقابل آفتاب محافظت می کنند.لایه برداری انجام می دهند و سلول های پوست را تقویت می کنند و برخی از این کرم های سفت کننده برای چین و چروک پوست مفید اند. کرم های سفت کننده بیشتر برای خطوط ریز و ظریف پوست کارایی دارند و اگر پوست خیلی کم شل شده باشد بهتر عمل می کند. برای چروک های عمیق فقط درمان های بالینی مناسب نیستند.

 

 

کرم سفت کننده 1

 

کارایی کرم سفت کننده:

رفع خطوط ریز و چروک های ظریف

رفع حالت ارتجاعی پوست با زیاد شدن سن

آسیب دیدگی پوست در مقابل نور

مناسب برای پوستهای خشک

 

چه کسانی نیاز به کرم سفت کننده دارند؟

برخی از افراد دارای چین و چروک عمیق پوست هستند که با این کرم ها اصلاح نمی شوند.اگر چروک پوست از مرحله خطوط ریز گذشته باشد و به صورت دائمی بر روی پوست شما باشد باید از راه های درمانی مانند لیزر،بوتاکس ،لایه بردار های شیمیایی و یا جراحی های زیبایی استفاده کنید.

کرم ها و سرم های سفت کننده صورت، معمولا برای موارد زیر به خوبی عمل نمی کنند:

1- لایه های عمیق و چین خوردگی پوست

2- چین و چروک عمیق پوست

3- لک های تیره و یا خال های تیره رنگ

با گذشت زمان کلاژن پوست از بین می رود و دشمن پوست محسوب می شود. میزان کلاژن پوست با افزایش سن و تابش مضر آفتاب رو به کاهش میرود. همان طور که میزان کلاژن در پوست ما به طور طبیعی با افزایش سن و آفتاب کاهش می ‌یابد، گردی طبیعی و حالت ارتجاعی طبیعی پوست ما نیز کامل تغییر میکند. حرکات عضلانی متعدد و تکراری مانند لبخند زدن، صحبت کردن، اخم کردن و حتی خوردن همه باعث کشیدگی پوست صورت هست. با کاهش یافتن حالت ارتجاعی طبیعی پوست، همگی این فعالیت ‌ها به شکل‌گیری تدریجی خطوط ریز و  ظریف و در نهایت چروک های عمیق ‌تر کمک میشود. کمبود رطوبت در پوست و آسیب ناشی از اشعه ماوراء خورشید به از دست دادن کلاژن کمک می کنند.

 

 

کرم سفت کننده و محکم کننده صورت1

 

 

کارایی کرم سفت کننده پوست چیست؟

کرم سفت کننده پوست با خاصیتی که دارند به این شکل عمل میکند:

- از پوست در مقابل اشعه مضر خورشید و آسیب های آن مراقبت می کند

- باعث رطوبت به پوست می شود.

- آنتی اکسیدان هایی را به پوست می رساند که رادیکال های آزاد را از بین می برد.

- باعث لایه برداری میشود.

- یک آنزیم به نام  کلاژناز را مهار می کند.

- گردش خون را افزایش می دهد و باعث افزایش کلاژن میشود.

کرم سفت کننده پوست برای اینکه نتیجه بهتری داشته باشد با مواد مغذی که دارد مانند ضد آفتاب ، لایه برداری و آنتی اکسیدان ها باعث ترمیم و باز سازی پوست هست.کرم های باز سازی کننده پوست، سلول های قدیمی را از بین می برند سلول های جدید می سازند و کلاژن جدید تولید می شود و چروک و حالت ارتجاعی پوست را کاهش می دهند.

 

 

کرم سفت کننده صورت 3

 

 

عناصر کرم سفت کننده پوست چیست؟

عناصر موجود در این کرم دارای آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد مضر را در پوست خنثی می کنند. دارای موادی است که باعث افزایش گرش خون می شود و رشد کلاژن را افزایش می دهد. رتینول تولید کلاژن را تحریک می کند ،منافذ باز پوست را کاهش می دهد و یک مکمل مغذی است و ماده مهم و اصلی ضد پیری قوی است. نیاسین به راحتی از سطح پوست عبور می کند و به لایه های پایینی پوست نفوذ می کند و حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد رنگ پوست را بهبودمی دهد و چین و چروکها کاهش می یابند.

دارای ماده آلفا لیپوئیک اسید است که عامل مهم ضد پیری است و بسیاری از معایب پوست را بهبود می بخشد. به راحتی در پوست نفوذ می کند و با رادیکا های آزاد مبارزه میپردازد. التهاب را کاهش می دهد و چروک های پوست را از بین می برد.و آسیب های ناشی از تابش نور خورشید را کاهش می دهد. ماده آلفا لیپوئیک اسید یک مرطوب کننده قوی است که در مقاومت با آکنه ها مفید است.

هیالورونیک اسید موجود در کرم یک مکمل قوی برای سفت کردن پوست است. دارای مواد مرطوب کننده است که حالت ارتجاعی پوست را بهبود می دهد. این ماده در کرم های دور چشم موجود است که بر چین و چروک ، خطوط پنجه کلاغی و سفت کردن اطراف چشم ماثر است.

آلفا هیدروکسید و بتا هیدروکسی اسید از عوامل تاثیر گذار ضد پیری هستند و آلفا هیدروکسی ساخته شده از اسید سیتریک و اسید لاکتیک است که لایه بردار های قوی هستند و چروک های عمیق پوست را کامل ناپدید میکنند. این مواد به راحتی در پوست نفوذ می کنند و برای درمان آکنه ، منافذ باز پوست و چربی پوست درمانی عالی هستند.اسید گلیکولیک که یک لایه بردار شیمیایی است و نقش بسزایی در ترمیم و لایه برداری پوست دارد.

 

سفت کننده پوست چیست؟

هیچ کرم سفت کننده ای مانند مواد پر کننده ،لیزر و بوتاکس و جراحی های زیبایی عمل نمی کنند اما باید در شناخت کرم سفت کننده دقت زیادی داشته باشید. وقتی که الاستین پوست آسیب ببیند پوست چروک می شود و اگر در تماس با اشعه مضر خورشید قرار بگیرد پوست مچاله میگردد و با بالا رفتن سن الاستین پوست با کاهش مواجه میشود.کرم های سفت کننده حاوی الاستین و کلاژن هستند اما این مواد با مواد کلاژن پوست یکی نیستند زیرا بافت بزرگتری دارند که در پوست نفوذ نمی کنند. گاهی اوقات کلاژن و الاستین را خیلی ریز میکنند تا به پوست نفوذ کند اما با این حال با الاستین و کلاژن پوست شما ترکیب نمی شود اما مهمترین قسمت این است که با مواد پوست شما ترکیب شود.

محصولات سفت کننده پوست یک پوشانندگی سفت بر روی پوست ایجاد می کنند. که این پوشش موقتی است و اکثرا گمان می کنند که لاغر شده اند. اما در ساختار پوست هیچ تغییری حاصل نشده. ساخت کلاژن اضافه، چروک های قبلی را از بین نمی برد. اما از شدت شل شدن در آینده می کاهد. محصولاتی که دارای آنتی اکسیدان هستند پوست را ترمیم می کنند و کلاژن تولید می کنند. در مقابل نور ضد آفتاب بزنید تا کلاژن و الاستین پوست را تخریب نکند.

 

 

کرم سفت کننده صورت4

 

 

کرم سفت کننده پوست صورت چگونه کار می کنند؟

کرم های تقویت کننده صورت با خاصیت جادویی خود، به روش های مختلفی کار می کنند که رطوبت را در داخل پوست افزایش می دهند. از پوست در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید و آسیب های ناشی از نور خورشید، محافظت می‌ کند. برای کاهش میزان رادیکال‌های آزاد، آنتی ‌اکسیدان‌ ها را به پوست منتقل می ‌کنند و لایه برداری میشود همچنین باعث مهار یک آنزیم به نام کلاژناز هست. گردش خون سلولی را در غشای میانی افزایش می دهند و باعث رشد کلاژن جدید می شوند. کرم سفت کننده پوست صورت، برای رسیدن به موفقیت کامل، بر گروهی از مواد مغذی، کرم های ضد آفتاب،  مواد لایه بردار پوست، آنتی‌ اکسیدان‌ ها و مواد تشکیل دهنده ای که باعث بازسازی سلول ‌های پوست می‌شوند، تکیه می‌کنند. محصولاتی که باعث بازسازی سلول‌های پوست می شوند به معنای کشتن سلول‌های قدیمی برای ساخت سلول‌های جدید است و به طور بالینی نشان داده اند که کلاژن جدید را تولید می‌کنند، حالت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و ظاهر چروک پوست را کاهش می ‌دهد.

 

برخی نکات درباره سفت کننده های صورت که باید در ذهن خود داشته باشید مانند:

خاصیت بسیاری از ترکیبات اسیدی در روشنی روز، کاهش می یابند. توجه کنید این محصولات در شب کارآیی بهتری دارند.

از مصرف هر محصولی که وعده ‌های نتایج فوری را می ‌دهد دوری کنید. شکل‌ گیری کلاژن جدید فرآیندی کند و زمان ‌بر است که ماه ‌ها باید با پشتکار همراه شود. هیچ نتیجه سریعی برای کرم سفت کننده پوست صورت بدون نسخه، وجود ندارد.شل شدن و افتادگی پوست بخشی از فرایند طبیعی افزایش سن است، اما عوامل محیطی نیز در ایجاد این مسئله نقش دارند. یعنی می توانید با مراقبت کردن از پوست خود این فرایند را به تأخیر بیندازید. به این منظور در این مقاله مواد طبیعی و گیاهی را که برای سفت شدن پوست صورت موثرند معرفی کرده ایم. این مواد به طور مؤثری به سفتی و استحکام پوست کمک می کنند.

 

چه عواملی باعث افتادگی پوست و شل شدن آن می شود؟

چین و چروک و شیارهای پوست اولین علائمی هستند که با افزایش سن مشاهده می کنید. پوست شما به آرامی از گونه ها، بینی، چانه، گردن، بازوها و سایر نقاط بدن افتاده و شل می شود.با افزایش سن، ساخت کلاژن در پوست کُندتر می شود. به همین دلیل، پوست خاصیت کششی و ارتجاعی خود را از دست داده و افتاده می‌شود. چربی که زمانی زیر پوست به طور یکنواخت توزیع شده بود و آن را بالا نگه می داشت، حجم خود را از دست می دهد و به شکل توده در می آید. این توده ها به دلیل جاذبه افتاده و آویزان می شوند. اگر بیش از حد در معرض نور خورشید بوده باشید، کلاژن و الاستین موجود در پوستتان صدمه می بیند و رشته های پروتئینی در هم تنیده‌ی آن کیفیت خود را خارج میکنند. دود سیگار و آلودگی هوا از جمله عواملی است که روند شکل گیری چین و چروک و افتادگی پوست را سرعت میبخشد. کاهش وزن سریع و حاملگی نیز ممکن است سبب افتادگی پوست میشود.

 

 ده ماده برای سفت شدن پوست صورت:

 پودر دانه‌ ی قهوه.نارون کوهی.ژل آلوئه ورا.زاج.گوجه فرنگی.نمک اپسوم.مولتانی میتی (خاک رس قهوه ای).آب لیمو ترش.پاپایا.ماست.

 

نحوه استفاده از کرم سفت کننده و لیفتینگ پوست:

برای استفاده و نحوه کاربرد محصول سفت کننده قبل از هر چیزی باید به یک مشاور پوست در این زمینه مراجعه کرده تا با توجه به نوع پوست بهترین نوع کرم و نحوه استفاده را بگوید.

در غیر این صورت بیشتر کرم ها و محصولات سفید کننده دارای برچسبی هستند که نحوه کاربرد بر روی آن نوشته شده است که این کرم ها را می توان به دفعات دو بار در روز و شب استفاده کرده و به خوبی بر روی صورت و گردن ماساژ داده شود.

 

معرفی بهترین مدل های کرم سفت کننده و لیفتینگ پوست:

کرم و لوسین سفت کننده و لیفتینگ پریم دارای ترکیباتی چون شی باتر، گلیسیرین و ویتامین که به عنوان یک شبه بوتاکس عمل کرده و به کاهش چروک های سطحی پوستی درمان خشکی و پوسته پوسته شدن پوست کمک می کند همینطور این کرم مناسب انواع پوست ها به ویژه خشک تا نرمال است.

کرم پرودرما به دلیل اسیدهای چرب ضروری، روغن آرگان و سویا و همینطور روغن بادام شیرین و کلاژن هیدرولیز شده موجب بازسازی ساختار پوست و کاهش چین و چروک می باشد  این محصول همچنین در استحکام و پیشگیری از افتادگی پوست موثر هست.

کرم شب مدل رسوراترول کدلی سفت کننده صورت و برای انواع پوست ها کاربرد دارد. این محصول علاوه بر پیشگیری از شلی و افتادگی پوست در شادابی آن نیز تاثیر گذار و مغذی و ترمیم کننده پوست هست.

کرم فیر مالیفت به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند  این کرم همینطور سطح انرژی پوست را بالا می برد و به پوست استحکام می بخشد و از سایر ویژگی ها خاص این محصول کلاژن سازی و محافظت پوست از اشعه های مضر آفتاب میباشد.

کرم اسپانول محصول سفت کننده مناسب برای پوست صورت و گردن است. این کرم رطوبت را در لایه میانی پوست حفظ می کند تا به برطرف شدن خطوط سطحی و چروک پوستی کمک شود این محصول فاقد پارابن، سیلیکون و فاقد رنگ است.

کرم سینره حاوی ویتامین، بیو پلیمرهای دریایی و دارای مواد گیاهی که استحکام کافی را به پوست میبخشد. این محصول یک کرم دو جانبه که در کمتر از چند دقیقه اثر خود را بر روی پوست گذاشته و از طرفی باعث افزایش میزان کلاژن در دراز مدت شده که به استحکام هر چه بیشتر و بهتر پوست کمک می کند.

 

 

بهترین کرم سفت کننده صورت

 


طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت