در حال انتقال به بانک ... processing...
در حال ثبت سفارش ... processing...

سلامت و زیبایی

فروشگاه و سوپر مارکت آنلاین میمذی ، قیمت ، کیفیت ، بازگشت و سلامت کالا

بهترین خوشبوکننده های هوا

19 بهمن 1398 | 10:14 مجله و مقالات میمذی
بهترین خوشبوکننده های هوا

در این مقاله می خوانید

فضای معطر

خوشبو کننده هوا

اسپری خوشبو کننده هوا

 

فضای معطر:

 

انسانها بیشتر وقت خود را در فضاهای بسته مانند خانه، مدرسه، دانشگاه، محل کار و ... می گذرانند. بنابراین اگر بوی فضا نامطبوع باشد می تواند موجب آزار و اذیت آنها در طول روز شود. بو و عطر خوش بسیار در روحیه و فعالیت های روزمره افراد موثر است و موجب افزایش تمرکز در هنگام کار یا تحصیل و یا افزایش آرامش در منزل شود بنابراین نباید تاثیر آن نادیده گرفته شود. یکی از مهمترین مکان های بسته که ممکن است بوی آزار دهنده داشته باشد سرویس های بهداشتی هستند که حس بدی را به شما و مهمانانتان منتقل خواهد کرد. برای اینکه محیط خوشبو داشته باشید می توانید از خوشبو کننده های طبیعی استفاده نمایید اما نمی توانید میزان آن را کنترل کنید و همچنین مواد طبیعی بعد از مدتی خاصیت خود را از دست می دهند. بنابراین بهترین راه استفاده از خوشبوکننده ها و عطر افشان ها می باشد. خوشبو کننده ها می توانند زمان ماندگاری بوهای نامطبوع را در محیط کاهش دهند و با پخش عطر ملایم و یکنواخت در منزل، طراوات را به محیط آورده و احساس آرامش را به شما منتقل نمایند.

 

 

بهترین خوشبو کتنده هوا 1

 

 

خوشبو کننده هوا:

 

خوشبوکننده های هوا از زمان خیلی دور به شکل های مختلف در ایران وجود داشته و مورد استفاده قرار می گرفته است. انواع مختلف آنها در زیر ارائه شده است:

  • روغن های معطر: روغن های معطر دارای رایحه های متفاوت بوده و برای استفاده از آن باید چند قطره در آب جوش بریزید. همزمان با تبخیر بوی خوشی ایجاد می نماید. از این روغن ها می توان برای عطری کردن شمع و گل خشک استفاده نمود. این نوع خوشبوکننده ها ارزان قیمت بوده و مدت زمان طولانی باقی می مانند.
  • خوشبو کننده های برقی: یک دستگاه برقی است که مایع یا ژل معطر در آن قرار می گیرد و با اتصال به برق، مایع تبخیر شده و فضا را معطر می سازد. مصرف برق این دستگاه ها بسیار ناچیز است.
  • اسپری های خوشبو کننده: اسپری ها نیز در رایحه های زیادی وجود دارند و از مزایای آنها عملکرد بسیار سریع، پوشش منطقه وسیع و نابودی باکتری های فعال در فضا می باشد. این اسپری ها هم می توانند به صورت دستی استفاده شوند و هم اینکه در دستگاه قرار گرفته و با فاصله زمانی مشخص خوشبوکننده را در فضا اسپری می کنند. این دستگاه ها با برق یا باتری کار می کنند و برخی از آنها دارای سنسورهای حساس به نور هستند و برای زمان های دلخواه تنظیم می شوند.
  • عود: عودها از گیاهان تهیه شده و دارای مزایای زیادی مانند کم شدن تنش و استرس، ایجاد احساس آرامش، از بین بردن خستگی و انرژی های منفی می باشد. عود ها معمولا ظرف مخصوص به خود را دارند که در آن قرار گرفته و می توانند در تمامی فضاهای خانه جابجا شوند.

 

بهترین خوشبوکننده هوا2

 

اسپری خوشبو کننده هوا:

 

 در میان خوشبوکننده هایی که نام برده شد، اسپری های خوشبوکننده بسیار پرطرفدارتر و رایج تر هستند. این اسپری ها بسیار در فضای خانه استفاده می شوند چرا که بوی الیاف فرش، مبل و پرده را که در اثر جذب بوهای نامطبوع خانه به وجود می آید از بین برده و به فضای خانه طراوت و تازگی می بخشند. شما می توانید اسپری های خوشبو کننده فکس را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی میمذی تهیه کرده و از فضای معطر منزل خود لذت ببرید.

 

بهترین خوشبوکننده هوا3


طراحی سایت تهران طراحی سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت